2020-08-31 22:33  -  Ambrozja Bogdaszowice

AMBROZJA BOGDASZOWICE

3

:

5

87' AMBROZJA BOGDASZOWICE Paweł Rudnicki "Rechot"
86' ZJEDNOCZENI SZCZEPANÓW FRANCISZEK KULAS
85' ZJEDNOCZENI SZCZEPANÓW TOMASZ SZULBORSKI
84' ZJEDNOCZENI SZCZEPANÓW Paweł Kot
80' AMBROZJA BOGDASZOWICE Krzysztof Więcek
80' ZJEDNOCZENI SZCZEPANÓW PATRYK BARTKIEWICZ
77' AMBROZJA BOGDASZOWICE Paweł Rudnicki "Rechot"
74' AMBROZJA BOGDASZOWICE Michał Ciesielski
70' AMBROZJA BOGDASZOWICE Damian Brzozowski
70' AMBROZJA BOGDASZOWICE Maksym Kravtsov
61' ZJEDNOCZENI SZCZEPANÓW PATRYK BARTKIEWICZ
60' ZJEDNOCZENI SZCZEPANÓW Patryk Bartkiewicz
57' AMBROZJA BOGDASZOWICE Tomasz Rudnicki
53' AMBROZJA BOGDASZOWICE Paweł Rudnicki "Doktor" Łukasz Bienias
40' AMBROZJA BOGDASZOWICE Krzysztof Więcek
27' ZJEDNOCZENI SZCZEPANÓW MARCIN SZCZEPANIAK
6' ZJEDNOCZENI SZCZEPANÓW Przemysław Ignasiak
5' ZJEDNOCZENI SZCZEPANÓW VASYL VILKHOVETSKYI

W związku z moją nieobecnością na boisku w Szczepanowie, podczas meczu 3 kolejki wrocławskiej A-klasy pomiędzy miejscowymi Zjednoczonymi a Ambrozją Bogdaszowice, ograniczę się do podania wyniku, składów, strzelców bramek oraz listy ukaranych żółtymi i czerwonymi kartkami.

Gratulacje dla podopiecznych trenera Andrzeja Ignasiaka za zdobycie 3 punktów w wyjazdowym spotkaniu, dobrą ofensywną grę, choć martwi utrata aż 3 bramek, współpraca linii obrony i bramkarza na pewno wymaga poprawy.

Zjednoczeni Szczepanów - Ambrozja Bogdaszowice 3-5 (1-0)

1-0 Przemysław Ignasiak 35', 1-1 Paweł "Doktor" Rudnicki 53', 2-1 Patryk Bartkiewicz 60', 2-2 Damian "Brzózka" Brzozowski 70', 2-3 Michał "Kisiel" Ciesielski 74', 2-4 Paweł "Rechot" Rudnicki 77', 3-4 Paweł Kot 84' (rzut karny), 3-5 Paweł "Rechot" Rudnicki 87'

Żółte kartki dla Ambrozji: 40' Krzysztof Więcek (faul), 57' Tomasz "Żaba" Rudnicki (faul), 70' Maks Kravtsov (faul)

Czerwona kartka dla Ambrozji: 80' Krzysztof Więcek (faul) - za drugą żółtą kartkę.

Warto nadmienić, że w szeregach gospodarzy 5 zawodników obejrzało żółte kartki, a 1 czerwoną (również jako konsekwencja 2 żółtych).

2020-08-30 17:00