2020-09-28 14:09  -  AMBROZJA BOGDASZOWICE

LEPSI OD VICTORII ORZESZKÓW

LEPSI OD VICTORII ORZESZKÓW
Herb klubu VICTORIA ORZESZKÓW
Herb klubu AMBROZJA BOGDASZOWICE

VICTORIA ORZESZKÓW

vs

AMBROZJA BOGDASZOWICE

0

:

2

Przebieg meczu:

Minuta Klub Imię i nazwisko Akcja Asysta
68' AMBROZJA BOGDASZOWICE Jakub Hnatkiewicz Jarosław Bąk
65' AMBROZJA BOGDASZOWICE Roman Karpliuk
58' AMBROZJA BOGDASZOWICE Maksym Kravtsov
52' VICTORIA ORZESZKÓW Lesław Jończyk
35' AMBROZJA BOGDASZOWICE Paweł Rudnicki "Doktor" Paweł Rudnicki "Rechot"

W 7 kolejce ligowych rozgrywek Ambrozja Bogdaszowice zmierzyła się na wyjeździe z niepokonaną dotąd drużyną Victorii Orzeszków. Pełna koncentracja naszych zawodników oraz konsekwentna taktyka sprawiły, że spokojnie zdobyliśmy kolejne 3 punkty, prezentując jednak sporo nieskuteczności pod bramką rywali. Oczywiście, nie ustrzegliśmy się też błędów w obronie, ale nie było wątpliwości, kto jest lepszym zespołem na boisku.

Do przerwy prowadziliśmy 1-0 po bramce Pawła "Doktora" Rudnickiego, któremu asystował Paweł "Rechot" Rudnicki. W drugiej połowie najpierw żółtą kartką ukarany został Maks Kravtsov, w 58 minucie, potem za Rechota na placu gry pojawił się Jakub "Szakal" Hnatkiewicz, później kolejna kartka, tym razem dla Romana Karpliuka i gol na 2-0 autorstwa właśnie Szakala, któremu podawał "Jaro" Bąk. Swoje okazje do podwyższenia wyniku mieli także i Damian "Brzózka" Brzozowski i Łukasz "Gruby" Misiuna (wprowadzony w 78 minucie za Jaro). Trener Andrzej Ignasiak dał szanse jeszcze 2 zawodnikom - w 85 minucie wpuścił Tomka "Silnego" Fidlera (to jego absolutny debiut) za Brzózkę, a w 90 minucie Michała Falętę za Kisiela.

Dzięki wygranej pniemy się w górę tabeli, w której dzieją się ciekawe rzeczy... Sokół Smolec został ukarany walkowerem za nieprzygotowane boisko do meczu z Zielonymi Rakoszyce i w czołówce zrobił się ścisk.

Victoria Orzeszków - Ambrozja Bogdaszowice 0-2 (0-1)

0-1 Paweł "Doktor" Rudnicki 35', 0-2 Jakub "Szakal" Hnatkiewicz 68'

Żółte kartki dla Ambrozji: Maks Kravtsov 58', Roman Karpliuk 65'

13 Alek Nawrocki - 23 Maks Kravtsov, 25 Marcin "Kuniu" Kunecki, 98 Roman Karpliuk, 10 Tomasz "Żaba" Rudnicki - 92 Michał "Kisiel" Ciesielski (90' 19 Michał Falęta), 83 Tomasz "Mucha" Musiatowicz, 17 "Jaro" Bąk (78' 4 Łukasz "Gruby" Misiuna), 11 Paweł "Doktor" Rudnicki, 8 Paweł "Rechot" Rudnicki (62' 71 Jakub "Szakal" Hnatkiewicz) - 7 Damian "Brzózka" Brzozowski (85' 6 Tomasz "Silny" Fidler)

Na ławce rezerwowych: 94 Tomasz Wojdat


Dane meczowe:

Data rozgrywek:
2020-09-27 11:00
Gospodarze:
VICTORIA ORZESZKÓW
Goście:
AMBROZJA BOGDASZOWICE

Ławka rezerwowych:

Tomasz Wojdat