2020-10-04 13:38  -  AMBROZJA BOGDASZOWICE

HOKEJOWY WYNIK W POTYCZCE Z MUCHOBOREM

HOKEJOWY WYNIK W POTYCZCE Z MUCHOBOREM
Herb klubu AMBROZJA BOGDASZOWICE
Herb klubu MUCHOBÓR WROCŁAW

AMBROZJA BOGDASZOWICE

vs

MUCHOBÓR WROCŁAW

7

:

4

Przebieg meczu:

Minuta Klub Imię i nazwisko Akcja Asysta
86' AMBROZJA BOGDASZOWICE Łukasz Misiuna
73' MUCHOBÓR WROCŁAW Rafał Wójcik
70' AMBROZJA BOGDASZOWICE Jakub Hnatkiewicz Tomasz Rudnicki
68' AMBROZJA BOGDASZOWICE Damian Brzozowski
64' AMBROZJA BOGDASZOWICE Jarosław Bąk Paweł Rudnicki "Doktor"
55' AMBROZJA BOGDASZOWICE Jakub Hnatkiewicz
54' AMBROZJA BOGDASZOWICE Damian Brzozowski Jakub Hnatkiewicz
47' MUCHOBÓR WROCŁAW Rafał Wójcik
44' MUCHOBÓR WROCŁAW Denis Sprancel
40' MUCHOBÓR WROCŁAW Jarosław Bartman
37' AMBROZJA BOGDASZOWICE Paweł Rudnicki "Doktor"
29' AMBROZJA BOGDASZOWICE Damian Brzozowski
17' AMBROZJA BOGDASZOWICE Damian Brzozowski Michał Ciesielski
8' AMBROZJA BOGDASZOWICE Jarosław Bąk Damian Brzozowski

Gramy mecz z ostatnią drużyną w tabeli, strzelamy na własnym boisku 7 bramek, zdobywamy 3 punkty, a jednak trudno być do końca zadowolonymi po spotkaniu Ambrozji Bogdaszowice z Muchoborem Wrocław.

Trener Andrzej Ignasiak wymagał skuteczności i udowodnienia swojej wyższości piłkarskiej nad rywalem, dobrego tempa akcji, grania na dwa kontakty, generalnie rzecz ujmując, piłkarskiego abecadła, bo to miało wystarczyć do odniesienia zwycięstwa. Goście to ambitny zespół, który może nie dorównywał nam umiejętnościami, ale woli walki nie można im na pewno odmówić. W 8 minucie Damian "Brzózka" Brzozowski zagrywa piłkę po ziemi wzdłuż linii bramkowej w pole karne i "Jaro" Bąk otwiera wynik na 1-0. W 17 minucie w roli asystenta dla Brzózki występuje Michał "Kisiel" Ciesielski i mamy 2-0. W 29 minucie Brzózka strzela z rzutu wolnego z dalszej odległości, a bramkarz Muchoboru wpuszcza futbolówkę pod poprzeczkę. W 37 minucie akcja rozegrana po wrzucie piłki z autu, Paweł "Doktor" Rudnicki w pełnym biegu wpada w "16" przeciwnika i mocnym strzałem w długi róg podwyższa na 4-0. Do tego momentu, mimo zbyt wolnej gry z naszej strony i pewnych niefrasobliwości w rozegraniu, mamy mecz pod pełną kontrolą, dominujemy w każdej formacji, a słaba dyspozycja bramkarza Muchoboru daje nadzieję na kolejne gole. Tymczasem w 44 minucie błąd Marcina "Kunia" Kuneckiego zostaje skumulowany przez fatalną interwencję Krzyśka Więcka, któremu futbolówka wypada z rąk i goście cieszą się ze zmiany wyniku na 1-4.

Drugą połowę, pouczeni w przerwie przez trenera, powinniśmy zacząć szybciej, dokładniej i agresywniej, a tu w 47 minucie zbyt krótki wybicie z naszej linii obrony i mocny strzał z dystansu w wykonaniu Rafała Wójcika i zrobiło się już tylko 2-4. Wyszliśmy z jedną zmianą, za Pawła "Rechota" Rudnickiego pojawił się Jakub "Szakal" Hnatkiewicz. Czyżby miał się powtórzyć horror sprzed roku, kiedy to prowadziliśmy z Muchoborem 3-0 do przerwy, ostatecznie remisują 3-3 ? Na szczęście, nie tym razem, w 54 minucie długie prostopadłe podanie od Szakala dociera do Brzózki, który wychodzi sam na sam z bramkarzem i kończy akcję skutecznie. W 64 minucie asystuje Doktor, a swojego drugiego gola w meczu strzela Jaro. W 65 minucie schodzi Kisiel, a na placu gry melduje się Mateusz "Agrest" Giermek. W 70 minucie ostatnią, jak się potem okazało, bramkę dla Ambrozji zdobywa Szakal, któremu w pole karne dobrze podaje Tomek "Żaba" Rudnicki. Niestety, ledwie 3 minuty później Żaba traci futbolówkę i rywale zmniejszają rozmiary porażki na 3-7. Trener gospodarzy postanawia wykorzystać wszystkich zmienników z ławki rezerwowych, w 74 minucie schodzi Kuniu, wchodzi Łukasz "Gruby" Misiuna, który w 86 minucie zapisuje się dodatkowo w statystykach tego spotkania, strzelając bramkę samobójczą. W międzyczasie wchodzą: w 82 minucie Tomek "Silny" Fidler za Jarka Bąka, w 85 minucie Tomek Wojdat za Tomka "Muchę" Musiatowicza, a potem, w 87 minucie Michał Falęta za Brzózkę.

Zdobycie 3 punktów było obowiązkiem i został on spełniony, ale po meczu raczej wszyscy mieliśmy mieszane odczucia, bo gra była zbyt szarpana, wiele akcji rozgrywaliśmy za wolno, nie wykorzystując swojego potencjału w ofensywie. Żeby osiągnąć dobry wynik w kolejnym meczu ligowym z Sokołem Smolec, trzeba będzie zaprezentować się dużo lepiej.

Ambrozja Bogdaszowice - Muchobór Wrocław 7-4 (4-1)

1-0 "Jaro" Bąk 8', 2-0 Damian "Brzózka" Brzozowski 17', 3-0 Damian "Brzózka" Brzozowski 29', 4-0 Paweł "Doktor" Rudnicki 37', 4-1 Denis Sprancel 44', 4-2 Rafał Wójcik 47', 5-2 Damian "Brzózka" Brzozowski 54', 6-2 "Jaro" Bąk 64', 7-2 Jakub "Szakal" Hnatkiewicz 70', 7-3 Rafał Wójcik 73', 7-4 Łukasz "Gruby" Misiuna 86' (sam.)

Żółte kartki dla Ambrozji: 55' Rafał Wójcik, 68' Damian "Brzózka" Brzozowski

1 Krzysztof Więcek - 9 Maks Kravtsov, 25 Marcin "Kuniu" Kunecki (74' 4 Łukasz "Gruby" Misiuna), 98 Roman Karpliuk, 10 Tomasz "Żaba" Rudnicki - 92 Michał "Kisiel" Ciesielski (65' 23 Mateusz "Agrest" Giermek), 83 Tomasz "Mucha" Musiatowicz (85' 94 Tomasz Wojdat), 11 Paweł "Doktor" Rudnicki, 8 Paweł "Rechot" Rudnicki (46' 71 Jakub "Szakal" Hnatkiewicz), 17 "Jaro" Bąk (82' 6 Tomasz "Silny" Fidler) - 7 Damian "Brzózka" Brzozowski (87' 19 Michał Falęta)

Na ławce rezerwowych: 13 Alek NawrockiDane meczowe:

Data rozgrywek:
2020-10-03 15:00
Gospodarze:
AMBROZJA BOGDASZOWICE
Goście:
MUCHOBÓR WROCŁAW

Ławka rezerwowych:

Aleksander Nawrocki