2020-10-17 20:46  -  AMBROZJA BOGDASZOWICE

LKS CIECHÓW

14

:

0

89' AMBROZJA BOGDASZOWICE Michał Ciesielski Paweł Rudnicki "Doktor"
87' AMBROZJA BOGDASZOWICE Michał Ciesielski Tomasz Rudnicki
84' AMBROZJA BOGDASZOWICE Tomasz Musiatowicz
81' AMBROZJA BOGDASZOWICE Tomasz Rudnicki Mateusz Giermek
64' AMBROZJA BOGDASZOWICE Paweł Rudnicki "Doktor"
49' AMBROZJA BOGDASZOWICE Paweł Rudnicki "Rechot" Jakub Hnatkiewicz
45' AMBROZJA BOGDASZOWICE Jakub Hnatkiewicz
43' AMBROZJA BOGDASZOWICE Jakub Hnatkiewicz Paweł Rudnicki "Doktor"
36' AMBROZJA BOGDASZOWICE Jarosław Bąk
28' AMBROZJA BOGDASZOWICE Jakub Hnatkiewicz
19' AMBROZJA BOGDASZOWICE Paweł Rudnicki "Rechot"
8' AMBROZJA BOGDASZOWICE Paweł Rudnicki "Doktor"
6' AMBROZJA BOGDASZOWICE Jakub Hnatkiewicz
2' AMBROZJA BOGDASZOWICE Paweł Rudnicki "Doktor" Damian Brzozowski

Przy padającym deszczu i śliskiej murawie, bez udziału publiczności, Ambrozja udzieliła bolesnej lekcji futbolu gościom z Ciechowa. Do przerwy 8 bramek, po przerwie jeszcze 6 - oto bilans tego spotkania.

Nie ma potrzeby rozwodzić się zbytnio nad przebiegiem meczu, rywale byli zdecydowanie najsłabszą drużyną, z którą przyszło się nam zmierzyć w tym sezonie, w zasadzie ani razu nie zagrozili naszej bramce, nie potrafili stworzyć sobie sytuacji do strzelenia gola, ba, przez długie minuty nie byli w stanie wyjść z piłką ze swojej połowy.

Wszystko zaczęło się w 2 minucie, ładne podanie Damiana "Brzózki" Brzozowskiego w pole karne wykorzystuje Paweł "Doktor" Rudnicki. W 6 minucie Jakub "Szakal" Hnatkiewicz zabawił się z obrońcami Ciechowa w "16" i precyzyjnym strzałem w "okienko" podwyższa na 2-0. W 8 minucie rzut karny po zagraniu ręką jednego z zawodników ekipy gości i Doktor dokłada trzecią bramkę. W 19 minucie strzał z dystansu Pawła "Rechota" Rudnickiego i futbolówka po odbiciu się od poprzeczki ląduje w siatce. W 28 minucie Szakal wykorzystuje błąd bramkarza z Ciechowa, który wypuszcza piłkę z rąk i dobija do "pustaka". W 36 minucie szóstego gola z bliskiej odległości strzela "Jaro" Bąk. W 43 minucie asystuje Doktor, a na listę strzelców wpisuje się Szakal. Ten sam zawodnik ustala wynik pierwszej połowy na 8-0, lobując golkipera przyjezdnych.

Drugą część rozpoczynamy w tym samym stylu, w 49 minucie bramka Rechota na 9-0, po podaniu Szakala. W 60 minucie trener Andrzej Igansiak dokonuje 3 zmian, plac gry opuszczają Jaro, Szakal i Maks Kravtsov, w ich miejsce pojawiają się Mateusz "Agrest" Giermek, Łukasz "Benek" Bienias i Łukasz "Gruby" Misiuna. Dziesiątego gola po indywidualnej akcji strzela Doktor w 64 minucie. W 81 minucie bramka Tomka "Żaby" Rudnickiego, a pomógł mu w tym Agrest. W 84 minucie strzał z dystansu Tomka "Muchy" Musiatowicza, piłka jeszcze lekko odbija się od jednego z obrońców z Ciechowa i zaskakuje bramkarza. 13 i 14 gola strzela w końcówce meczu Michał "Kisiel" Ciesielski, najpierw po asyście Żaby, potem po podaniu Doktora.

Wynik imponujący, potwierdzający różnicę jakości obu zespołów. Gratulujemy skuteczności i dobrze wykonanej pracy całej drużynie.

Ambrozja Bogdaszowice - LKS Ciechów 14-0 (8-0)

1-0 Paweł "Doktor" Rudnicki 2', 2-0 Jakub "Szakal" Hnatkiewicz 6', 3-0 Paweł "Doktor" Rudnicki 8' (rz. karny), 4-0 Paweł "Rechot" Rudnicki 19', 5-0 Jakub "Szakal" Hnatkiewicz 28', 6-0 "Jaro" Bąk 36', 7-0 Jakub "Szakal" Hnatkiewicz 43', 8-0 Jakub "Szakal" Hnatkiewicz 45', 9-0 Paweł "Rechot" Rudnicki 49', 10-0 Paweł "Doktor" Rudnicki 64', 11-0 Tomasz "Żaba" Rudnicki 81', 12-0 Tomasz "Mucha" Musiatowicz 84', 13-0 Michał "Kisiel" Ciesielski 87', 14-0 Michał "Kisiel" Ciesielski 89'

2020-10-17 15:00